najlepsza transowa muzyka w necie
" f.... me if someone did listen to this song and didn't replay it again and again..."
Symfoniczna - Elektroniczna  - E.S. Posthumus - Ebla - nowoczesna symfoniczna piosenka: elektronika + chór i orkiestra - mp3 / teledysk muzyka transowa

Symfoniczna » Elektroniczna » E.S. Posthumus
Ebla - nowoczesna symfoniczna piosenka: elektronika + chór i orkiestra

Klasyczny utwór formacji E.S. Posthumus - gustowna i wciągający mix muzyki klasycznej - orkiestra, chór wraz z nowoczesnymi dźwiękami muzyki elektronicznej.

Słowo o zespole:
E.S. Posthumus to zespół [właściwie były zespół] niezależna tworząca muzykę w w stylu muzyki filmowej - muzyka klasyczna mieszana z nowoczesnymi dźwiękami w stylu drum, dźwiękami orkiestry i muzy elektronicznej.

Ich muzyka inspirowana jest stwierdzeniem Pitagorasa, który ponoć kiedyś powiedział, że "muzyka to harmonia przeciwieństw; pojednanie elementów konfliktu".

Nazwa zespołu składa się z E.S. , które jest skrótem od "Experimental Sounds ", natomiast Posthumus to łacińskie słowo, które reprezentuje "wszystkie rzeczy przeszłości".

Zespół został założony w roku 2000 przez braci - Helmut i Franz Vonlichten. Helmut i Franz studiowali razem grę na fortepianie pod okiem swej matki.
Z racji swej konstrukcji i świetnego klimatu, ich muzyka była i nadal jest bardzo często wykorzystywana w filmach i serialach telewizyjnych, jak i zwiastunach filmów i programów tv.
Zespół wydał w czasie swego istnienia trzy albumy.

Niestety 22 lipca 2010 roku oficjalnie ogłoszono, że Franz zmarł około dwa miesiące wcześniej. Brat Helmut wskazał, że mimo że nadal może być jeden lub dwa niepublikowane utwory, grupa nie będzie już aktywna.

Więcej informacji o grupie na wikipedii:
en.wikipedia.org/wiki/E.S._Posthumus

Oficjalna strona:
esposthumus.com

Na LastFM
last.fm/music/E.S.+Posthumus

Oficjalne konto na facebooku:
facebook.com/pages/ES-Posthumus/195021517128

Oficjalny kanał YouTube:
youtube.com/user/OfficialESPosthumus

i nieoficjalny facebook[?]
facebook.com/esposthumus

również - zespół na MySpace:
myspace.com/posthumus


zespol usa elektroniczna orkiestra epicki mistyczna powolna ezoteryczna niezwykla ]
a oto dla ciekawostki - utwór Elba w wersji amatorkiej gry na pianinie:# symfoniczna
Najlepsza epicka muzyka instrumentalna - The Field Of Roses
Niezwykłe połączenie konceptu dynamicznej muzyki epickiej / symfonicznej z delikatną muzyką instrumentalną / gitarą akustyczną i pianinem - rodzynek!
Serenata Immortale - najlepsza epicka muza!  chóralno-orkiestrowy utwór
Bez wątpienia jeden z lepszych kawałków nowoczesnej muzyki filmowej - dynamiczny mix muzyki orkiestrowej, chóralnej z ciekawą solówka gitarowa na końcu.
Ebla - nowoczesna symfoniczna piosenka: elektronika + chór i orkiestra
Klasyczny utwór formacji E.S. Posthumus - gustowny i wciągający mix muzyki klasycznej [orkiestra, chór] wraz z nowoczesnymi bitami muzyki elektronicznej.
Nara - nowoczesny symfoniczny utwór - dość ponury
Wolny, nudny :) wręcz ponury, ale bardzo nastrojowy utwór w stylu symfonicznym, miejscami orkiestrowym, u'pop'owany gustownie wklejonymi tu i ówdzie nowoczesnymi instrumentami i dźwiękami. Świetny wybór dla fanów nowoczesnej muzyki symfonicznej.