najlepsza transowa muzyka w necie
" f.... me if someone did listen to this song and didn't replay it again and again..."
Symfoniczna - Elektroniczna  - E.S. Posthumus - Nara - nowoczesny symfoniczny utwór - dość ponury  - mp3 / teledysk muzyka transowa

Symfoniczna » Elektroniczna » E.S. Posthumus
Nara - nowoczesny symfoniczny utwór - dość ponury

Wolny, nudny :) wręcz ponury, ale bardzo nastrojowy utwór w stylu symfonicznym, miejscami orkiestrowym, u'pop'owany gustownie wklejonymi tu i ówdzie nowoczesnymi instrumentami i dźwiękami

zespół E S Posthumus - epicka muzyka symfoniczna Kto takie dźwięki tworzy?
E.S. Posthumus to jest [właściwie była] niezależna grupa tworząca muzykę w w stylu muzyki filmowej - muzyka klasyczna mieszana z nowoczesnymi dźwiękami w stylu drum, dźwiękami orkiestry i muzy elektronicznej.
Ich muzyka jest inspirowana przez stwierdzenie Pitagorasa, które stanowi, że "muzyka jest harmonizacja przeciwieństw; pojednaniem elementów konfliktu".
E.S. jest skrótem od "Experimental Sounds " przy Posthumus jest łacińskiem słowa, które ma reprezentować "wszystkie rzeczy przeszłości".

Zespół powstał w 2000 roku założony przez braci Helmut i Franz Vonlichten. Helmut i Franz studiowali grę na fortepianie ze swoją matką. Po ukończeniu szkoły średniej, Franz pracował w studiach nagraniowych Helmut uczestniczył i ukończył UCLA, na kierunku archeologii. Ich muzyka była wykorzystywana w wielu filmach i produkcjach telewizyjnych i zwiastuny filmów i programów tv. E.S. Posthumus wydała w czasie swego istnienia trzy albumy.

Niestety w dniu 22 lipca 2010 zostało oficjalnie ogłoszone, że Franz zmarł około dwa miesiące wcześniej. Brat Helmut podkreślił, że choć nadal może być jeden lub dwa niepublikowane utwory grupa nie będzie już aktywna.

Więcej informacji o zespole na wikipedii:
en.wikipedia.org/wiki/E.S._Posthumus

Na LastFM
last.fm/music/E.S.+Posthumus

Oficjalna strona:
esposthumus.com

Oficjalny YouTube:
youtube.com/user/OfficialESPosthumus


Oficjalne konto na facebooku:
facebook.com/pages/ES-Posthumus/195021517128

i nieoficjalne[?]
facebook.com/esposthumus

Zespół na MySpace:
myspace.com/posthumus

zespol filmowa usa elektroniczna instrumentalna epicki orkiestrowy ponura filmowa ]
z racji swej nastrojowości, [i pewnie dlatego że pojawił się w serialu Cold Case :) utwór doczekał się wielu remixów i przeróbek - poniżej np wersja na gitarze akustycznej:

a poniżej wersja utworu na pianinie:
# symfoniczna
Najlepsza epicka muzyka instrumentalna - The Field Of Roses
Niezwykłe połączenie konceptu dynamicznej muzyki epickiej / symfonicznej z delikatną muzyką instrumentalną / gitarą akustyczną i pianinem - rodzynek!
Serenata Immortale - najlepsza epicka muza!  chóralno-orkiestrowy utwór
Bez wątpienia jeden z lepszych kawałków nowoczesnej muzyki filmowej - dynamiczny mix muzyki orkiestrowej, chóralnej z ciekawą solówka gitarowa na końcu.
Ebla - nowoczesna symfoniczna piosenka: elektronika + chór i orkiestra
Klasyczny utwór formacji E.S. Posthumus - gustowny i wciągający mix muzyki klasycznej [orkiestra, chór] wraz z nowoczesnymi bitami muzyki elektronicznej.
Nara - nowoczesny symfoniczny utwór - dość ponury
Wolny, nudny :) wręcz ponury, ale bardzo nastrojowy utwór w stylu symfonicznym, miejscami orkiestrowym, u'pop'owany gustownie wklejonymi tu i ówdzie nowoczesnymi instrumentami i dźwiękami. Świetny wybór dla fanów nowoczesnej muzyki symfonicznej.