najlepsza transowa muzyka w necie
" f.... me if someone did listen to this song and didn't replay it again and again..."
Rock - Śpiew  - Gary Jules - Mad World - smutna emocjonalna piosenka - mp3 / teledysk muzyka transowa

Rock » Śpiew » Gary Jules
Mad World - smutna emocjonalna piosenka

Wyjątkowo smutna i nostalgiczna piosenka Gary Jules - depresyjny męski wokal i dramatyczny tekst piosenki, również z prostym ale inteesującym pomysłem na teledysk - dzieci układające różne figury geometryczne na chodniku - oglądane z góry.

Słowo o artyście:
Gary Jules (urodzony 19 marca1969 jako Gary Jules Aguirre, Jr. To amerykański piosenkarz i autor piosenek [rock, folk, alternative rock] najlepiej znany dzięki właśnie przedstawianemu tutaj utworowi "Mad World" który oryginalnie został nagrany przez Tears For Fears.
Utwór w jego wykonaniu tak się spodobał publiczności że od tej pory jest często używany w amerykańskich serialach TV, reklamach jak również w … grach video jak np. Gears of War.


Gary Jules na wikipedi:


strona oficjalna pod adresem:


Strona Gary na MySpace:


muzyka Gary Jules na LastFM


artysta cover angielski usa fortepian wokal meski inspiracyjna melancholijna melodyjna nastrojowa niezwykla ponura powazna powolna smutna spokojna ]
w ramach ciekawostki dwa dodatkowe video:
jedno prezentujące oryginalną piosenkę Mad World w wykonaniu Tears for Fears:
a pod nią piosenka MAd World w wykonaniu Gary J. użyta w prezentacji gry Gears of War.
# rock
Mad World - smutna emocjonalna piosenka
Wyjątkowo smutna, ponura i nostalgiczna piosenka Gary Jules - depresyjny męski wokal i dramatyczny tekst piosenki - utwór z pewnością znany fanom gry Gears of War
What if the Storm Ends - soundtrack z filmu Act of Valor
Mocno nastrojowy, miejscami ponury i poważny, ale niezwykle wciągający kawałek Snow Patrol, znany obecnie jako soundtrack z trailera filmu Acto of Valor
September - spokojna nastrojowa piosenka rockowa
Spokojny, nastrojowy, miejscami romantyczny utwór rockowy, z przyjemnym męskim wokalem Chrisa Daughtry - dobry na pocieszenie w ponure dni :)
Maybe Tomorrow - nastrojowy rock
Stereophonics   [ Śpiew ]
Maybe Tomorrow - nastrojowy rock
Nastrojowa, chwilami nieco depresyjna, ale bardzo melodyjna rock piosenka zespołu Stereophonics, z ciekawymi gitarowymi momentami.
Orchard Of Mines - dynamiczny epicki symfoniczny rock!
Perełka! Niezwykle udane połączenie ciężkiego rocka - ostre gitary i dynamiczny męski wokal z symfonicznymi elementami - orkiestra i śpiew chóralny. Świetny, bardzo dynamiczny i jednocześnie melodyjny utwór - dobry na cięzki dni :)
Stairway to Heaven - nieśmiertelna melodyjna rockowa klasyka
Jeden z tych nieśmiertelnych utworów, który zawsze trzeba mieć pod ręką - nie tylko obowiązkowa klasyka, ale również świetny relaksacyjny uspokajający utwór w formie rockowej
Kayleigh - rockowy melodyjny przebój na trudne czasy
Przebój sprzed wielu lat, ale lekka rockowa melodia nadal chwyta za ucho :)